Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018 - 6.ročník

sobota 28.července 2018

TO ZAPOMENUTÝCH

.... a máme za sebou čtvrtý turnájek,který bohužel poznamenala neúčast hned tří elitních smečařů Jirky Dvořáčka,Pepika Rezka a Davida Ešnera a tak se osmička účastníků  poprala o bodíky  i s úmorným vedrem ,které tentokrát turnaj provázelo..

p7286476.jpg

....jako první dorazila trojka nováčků z osady VEDRALKA ...

p7286482.jpg

... počáteční problém pořadatelů s časomírou se vyřešil...

p7286485.jpg

... a tak Míra Matějček  mohl turnaj zahájit a přivítat družstva ...

skupina A:

1.BATALION  -  Sachl-Pinkr - Šťastný T. ..... 6b  6:2

2.PANKRÁC  - Harmanec J.+D. - Thuj .....4b  4:2

3.U VĚŽIČKY  - Vanya - Trnka - Drahokoupil J.  .... 2b   3:4

4. NERATOVICE  - Mach - Dlouhý - Mach   ... 0b   1:6

skupina B :

1.SHÁNILCI  - Průcha - Sokol - Zrubecký  ....6b   6:0

2.ČENDA TEAM - Souček-Ledvina _ Hrachovec  ... 4b   4:3

3. ZAPOMENUTÝCH - Novák - Holeš - Kočiš  ...2b  3 : 4

4.VEDRALKA  -  Prokeš - Vilkner - Hájek  ... 0b  0:6

p7286502.jpg

... nováčkové z VEDRALKY měli zajištěný bezkonkurenční servis - po každém utkání již měli natočené pivíčko...

p7286481.jpg

... to fakt musím počkat 43 let než si budu moct kopnout ...

čtvrtfinále :

BATALION - VEDRALKA  2 : 0

PANKRÁC - ZAPOMENUTÝCH  0 : 2

SHÁNÍLCI - NERATOVICE  2 : 0

ČENDA TEAM - U VĚŽIČKY  2 : 0

p7286585.jpg

... domácí tým překvapivě vyřadil druhý tým skupiny A Pankrác ..

semifinále :

BATALION - ČENDA TEAM  1 : 2

SHÁNÍLCI - ZAPOMENUTÝCH  2 : 0

p7286555.jpg

... angažování uzdraveného Honzi ,,Zrubáka" se vyplatilo ...

p7286499.jpg

... Batalion tentokrát do finále nedošel..

p7286500.jpg

...Batalion ještě jednou po digitální úpravě Mirka ( byla to fuška,ale co bych pro tebe Míro neudělal smiley

p7286590.jpg

4.místo - Zapomenutých

Pavel HOLEŠ - Petr KOČIŠ - Jan NOVÁK

p7286583.jpg

3.místo - Batalion

Petr PINKR - Míra SACHL - Tomáš ŠŤASTNÝ

p7286580.jpg

2.místo - ČENDA TEAM

Jirka LEDVINA - Vilda HRACHOVEC - Čenda SOUČEK

p7286574.jpg

1.místo  - SHÁNÍLCI

Honza ZRUBECKÝ - Kamil PRŮCHA - Radek SOKOL

.... finále mělo tentokrát jednoznačný průběh a Radek si tak mohl oběhnou vítězné kolečko ..

p7286559.jpg

.... pátý turnaj je na MAJÁKU již za tři neděle !!!!!

 

čtvrtek 5.července 2018

OLD WANDERERS

..... na třetí turnaj si tentokrát udělalo čas 12 trojek a mezi účastníky se opět po delší době objevila trojka hráčů ,,Úval " a stejně jako mnohokrát v minulosti zamíchala pořadím favoritů.

p7056272.jpg

.... trojku Polák,Havel,Brnozljak doplnil Tomáš Vízner...

p7056094.jpg

.... Eda Fulín a jeho nová trojka ,,OVOCNATKA " Kamil Kleník,Hubáček a Svoboda .....

 

Základní část byla rozehrána ve dvou skupinách,ze kterých první čtyři družstva postupovala do play-off ...

 

skupina A :

1. OW   Rezek - Matyášek - Moravec      14b   9 : 1

2.ŽAMPACH   Ešner - Buddeus - Šimůnková   11b     7 : 3

3. BATALION  Pinkr - Šťastný T. - Sachl   10b   6 : 4

4. BEZ KAMILA  Sokol - Beránek V. -Nekola   7b   5 : 5

5. OVOCNATKA  Kleník - Hubáček - Svoboda - Fulín   4b  3 : 7

6. ZAPOMENUTÝCH  Novák - Trnka - Kočiš   0 b   0 : 10

p7056118.jpg

.... bez Kamila budeme kluci dneska hodně vysoko ....

skupina B

1. JANCI   Dvořáček - Kupský - Očenášek   14 b   9 : 1

2. ČENDA TEAM  Souček - Ledvina - Hrachovec   13b   9 : 1

3. ERVET  Havel - Polák - Vízner - Brnozljak  8b  5 : 5

4. DOBYTCI   Veselý F. - Toth - Drahokoupil J.   8b   5 : 5

5. S.NOVÝ BYDŽOV  Vlk - Černý - Mikula  3b  2 : 8

6. NERATOVICE  Dlouhý - Mach - Hrušková - Šlechta  0b  0 : 10

p7056082.jpg

.... pohodu ,,Neratovickým" nevzalo ani poslední místo ve skupině ...

p7056080.jpg

.... u stánku reprezentačního trenéra žen JIRKY ŠMEJKALA se na slyšení tvořila slušná frontička ....

p7056132.jpg

... zatím jen okouknout soupeře si přišel JIRKA  KOPECKÝ ...

p7056153.jpg

... a Láďa PROKOP ....

čtvrtfinále :

OW  -  DOBYTCI     2 : 0

ČENDA TEAM -  BATALION   0 : 2

ŽAMPACH  -  ERVET  0 : 2

BEZ KAMILA  -  JANCI 0 : 2

p7056120.jpg

... porážka jednoho z favoritů ve čtvrtfinále byla určitě velkým překvapením tohoto turnaje,ale velká bojovnost hráčů Ervetu rozhodla...

semifinále :

OW - BATALION   2 : 0

JANCI  -  ERVET  2 : 0

p7056271.jpg

4. místo - ERVET

p7056265.jpg

3. místo BATALION

p7056259.jpg

2. místo  JANCI

p7056220.jpg

... a je to doma - tým ,,Pepi REZKA se konečně dočkal na,,domácí půdě ...

p7056229.jpg

.... Jirka Matyášek ...

p7056253.jpg

... vítězná trojka OW dokázala otočit vývoj zápasu s Janky a zaslouženě vyhrála celý turnaj...

p7056237.jpg

... tak vydíš,že i dřív se hrál dobrý nohejbal já jsem Ti nekecal ...

p7056230.jpg

... ceny pro vítěze ...

p7056290.jpg

... nejlepší hráč turnaje ...

p7056299.jpg

.... a už se to nese - tradiční odměna pro vítěze ...

p7056304.jpg

...  kachýnka  ...

p7056203.jpg

.... no tak za mně ,,chlapi dobrý" a 28.7. u nás na ZAPOMENUTÝCH ...

*********

 

 

 

sobota 24.února 2018

NERATOVICE

..... v Neratovické hale se rozdaly první letošní body v nohejbalovém poháru veteránů.Účast ??? 16 trojic a opět velmi vysoká kvalita ,jako v posledním turnaji na Pankráci...

p2245619.jpg

.... Sokol N.Bydžov - K.Vary - Batalion ...

p2245614.jpg

.... Džuzik a Honza ...

p2245617.jpg

...Jirka s Fanoušem - téma většiny debat po sobotním ranním úspěchu na olympiádě nebyl nohejbal ,ale ESTER !!!!!

p2245624.jpg

..... kecáš  dostali banány ??? ne tentokrát frontička na losování.Pořadatelé se tentokrát dopustili drobné chybičky,když nenasadili favority  a tak se bohužel hned do čtvrté skupiny dostali tři možní vítězové K.Vary,Janci a OW...

skupina A :

1. BATALION - (Pinkr-T.Šťastný-Peroutka)  8b  5 : 1

2.MOST 5 - (Hartman-Kasl-Růžička)  6b  4 : 2

3.ŠTRAMÁCI -(Thuj-Trnka-Vízner)   4b  3 : 3

4.KONOJEDY - (Kratochvíl-Pokorný-Brnojak)  0b  0 : 6

skupina B.

1.JEN MY TŘI - (Průcha-Včala-Sokol)  8b   5 : 1

2.NERATOVICE - (Šlechta-Mach-Hrušková-Kašák)  3b  2 : 4

3.NOVÁ VES - (Buksa-Tobolka-Král)  3b  3 : 3

4.KOMÁŘÍ VRCH - (Beránek-Kaiser-Nebáznivý)   3b    2 : 4

p2245616.jpg

.... Víťa Kopecký ví ,kde se hraje hezký nohejbal ...

skupina C :

1. ŠTRAMPOUCH - (Buddeus-Ešner-Šimůnková)  9b  6 : 0

2.ČENDA TEAM - (Hlaváček-Souček-Ledvina-Hrachovec) 6b  4 : 2

3. S.NOVÝ BYDŽOV - (Mikulka R.+ M-Vlk)  3b  2 : 4

4. U VĚŽIČKY - (Vanya-Drahokoupil-Pospíšil)  0b  0 : 6

skupina D:

1. KARLOVY VARY - (Bláha-Čermák-Tóth-Veselý)  9b   6 : 0

2.JANCI - (Dvořáček-Kupský-Kopáček)   6b   4 : 2

3-4.OLD WANDERERS -(Rezek-Matyášek-Zaspal)  1b  1 : 5

3-4.PANKRÁC - (Albrecht-Beránek-Harmanec J.)  1b   1 : 5

p2245632.jpgp2245633.jpg

 

 

 

 

 

čtvrtfinále :

BATALION  -  ČENDA TEAM   2 : 0

JEN MY TŘI  -  JANCI   1 : 2

MOST 5  -  ŠTRAMPOUCH   1 : 2

NERATOVICE - KARLOVY VARY   0 : 2

semifinal :

BATALION  -  JANCI  2 : 0  (10:9  10:8)

KARLOVY VARY  -  ŠTRAMPOUCH 2 : 1  (10:9  8:10 10:7)

p2245620.jpg

.... první porážka v turnaji přišla pro Davida v semifinále...

p2245689.jpg

... a druhá v boji o třetí místo s Jankama ,přesto s úsměvem...

p2245693.jpg

.... Janci s novým hráčem Kropáčkem na třetím místě...

JANCI - ŠTRAMPOUCH  2 : 0 (10 : 9  10 : 4)

p2245699.jpg

.... druhé místo  BATALION ...

p2245708.jpg

... Karlovy Vary potvrdily tip Fortuny a ve finále vyhrály 2 : 0 ...

p2245688.jpg

...panebože ,jak tohle vysvětlím Mirkovi...

.... doufám,že se na turnaji v Žatci sejdeme ve stejném počtu....