Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017- 5.ročník

NPV - 2017

5.ročník

NERATOVICE

...v Neratovické hale byl včera 18.2. odstartován další ročník veteránských turnajů,kterého se zúčastnilo 14 trojic.Přestože v minulosti byl počet trojic na tomto turnaji vyšší, kvalitou přihlášených družstev patřil k těm nejlepším.Poprvé mohl na našich turnajích startovat i David EŠNER,který je stále platným hráčem extraligového Českého Brodu.Výhodu náskoku 3:0(hráči nad 60.let)tentokrát využily hned dvě trojky a obě se dostaly ze svých skupin do čtvrtfinále...

p2182866.jpg

...Mílu Sojku a Petra Vilda nahradil nový pořadatelský tým...

 

p2182867.jpgp2182868.jpg

 

 

 

 

 

 

...na snímku vpravo je pohromadě všech šest hráčů nad 60 let...

 

p2182869.jpgp2182870.jpg

 

 

 

 

 

 

p2182871.jpgp2182872.jpg

 

 

 

 

 

 

p2182873.jpg

skupina A :

1.ŽATEC - (Souček-Zrubecký-Hrachovec)  ....9 bodů   6:2

2.BATALION - (Sachl-Pinkr-Šťastný T.- Peroutka) ....9 bodů 6:2

3.BUŠTÍCI - (Trnka-Novák J.-Thuj) .... 6 bodů 4:4

4.OW -(Rezek-Matyášek-Vízner) ....5 bodů 4:4

5.NERATOVICE - (Dlouhý-Šlechta-Mach) .... 0 bodů  0:8

...nejtěžší skupina ,kde černý petr padl překvapivě jednomu z velkých favoritů trojce Pepika Rezka,kterou stálo zaváhání s Buštíky postup...

p2182911.jpg

...Jirka bral druhé místo ve skupině s úsměvem...

skupina B :

1. JANCI - (Dvořáček- kupský - Hučík) ....9b   6:2

2.KONEČNĚ - (Průcha-Sokol-Beránek) ....9b  6:2

3.SLATIŇANY - (Čermák-Němec-Bursa) ....6b  4:4

4.NOVÝ BYDŽOV - (Mikulka R.-Mikulka M.-Vlk) ....3b  2:6

5.DRÁŽOVÉ -(Drahokoupil J.-Drahokoupil P.-Pánek) ....2b  2:6

....výborně opět zahrála trojka ze Slatiňan,která potrápila oba favority,naopak se tentokrát nedařilo ,,drážům"...

p2182910.jpg

...Vilda ještě netušil,že zápas ve čtvrtfinále bude pro tým ,,KONEČNĚ" posledním...

skupina C :

1.SCHODY - (Ešner - Janšta - Šimůnková) ....9b  6 : 0

2.PODOLÍ PRAHA - (Holčák - Šída -Zikán) ....6b  4:2

3.FCB - (Fiala-Bartoš-Cigánek) ...3b  2:4

4.PANKRÁC - ( Albrecht-Harmanec J.- Harmanec D.) ...0b  0:6

...z této skupiny postupovala jen první dvě družstva ,vlastně to byl boj o druhé místo,protože první bylo již,,předem" obsazené.Velké zklamání zažila trojka Pankráce,která skoro vždy vedla,ale nakonec nezískala ani jeden bodík a skončila tak překvapivě poslední....

p2182939.jpg

...překvapivý ,ale zasloužený postup Vládi a Venci .

PS:je zřejmé,že kluci během zimy zapracovali na figuře!!!!

čtvrtfinále :

ŽATEC - SLATIŇANY    2 : 0

JANCI - PODOLÍ PRAHA  2 : 0

SCHODY - BUŠTÍCI   2 : 0

BATALION - KONEČNĚ  2 : 0

semifinále :

JANCI - ŽATEC   2 : 0

SCHODY - BATALION 2 : 0

...první zápas se stal jednoznačnou záležitostí,když si hráči Žatce vybrali slabší chvilku na turnaji,ale druhý zápas byl velký boj který rozhodl ve druhém setu za stavu 9:9 sporný míč - aut ??? pres ??? ...

o 3 - 4 místo

BATALION - ŽATEC  2 : 1

..první set vyhrál Batalion druhý naopak Žatec,který však zaspal rozhodující set a prohrál 10:5...

p2182944.jpg

...třetí místo BATALION...

finále:

SCHODY - JANCI   0 : 2

... trojka Davida tentokrát narazila od začátku na výbornou a obětavou obranu soupeře a bezchybný výkon Jirky Dvořáčka na síti ,který si šel za dalším vítězstvím v seriálu NPV....

p2182950.jpg

...2.místo - SCHODY ...

p2182964.jpg

...na a jak jinak - JANCI ,ale letos to nebudou mít vůbec jednoduché...

p2182940.jpg

...a je hotovo...

...nejvíce mě potěšil přístup všech účastníku,kteří se podle reakcí ve větší míře chtějí zúčastnit většiny letošních turnajů.A pokud nám dorazí i kluci z Karlových Varů tak to letos pánové bude ,,velká jízda"...

PS:fotky dodám zítra,ale jako vždy z tělocvičny,nejsou nic moc,vše snad vynahradím na letních turnajích,kde  bude i nějaké video a pořídil jsem dron s kamerou,ale moc mě nejde létaní tak doufám,že někoho nevezmu do kebule....

**********

2.turnaj - Žatec

memoriál J.VAISE

p5083173.jpg

...na prvním ,,venkovním" turnaji v areálu nohejbalového oddílu Žatec nás přivítal ředitel Čenda Souček ...p5083168.jpg

...letošního ročníku memoriálu J.Vaise se zúčastnilo 15 trojic...

 

p5083182.jpg

p5083161.jpg

 

 

 

p5083163.jpgp5083162.jpg

 

 

 

 

 

...před zahájením vládla velká pohoda - ostatně jako vždy ...

p5083220.jpg

...největší smolař turnaje Venca Padevět se zranil hned v prvním utkání...

skupina A :

1.KODAŇ -(Hlaváček,Veselý,Kubín,Čermák) ...9 b 6 : 2

2.JANCI - (Dvořáček,Kupský,Hučík) .... 8b  5 : 3

3.50+ - ( Albrecht J.,Koňařík,Modráček) ...6b  4 : 4

4.PANKRÁC - ( Albrecht L.,Harmanec J + D) ...5 b 4 : 4

5.VTJ 1983 - (Drahokoupil J.,Padevět,Pospíšil) ...1b  1 : 7

p5083186.jpg

...vítěze skupiny Kodaň nezastavil ani Jirka Dvořáček ...

skupina B :

1.ČS DUKLA - (Hošek,Ivanecký,Neumann)  ....12b  8 : 0

2.BATALION - (Pinkr,Šťastný,Sachl) ....7b  5 : 3

3.PODOLÍ - (Holčák,Šída,Vízner) ...5b  3 : 5

4.BUŠTÍCI - (Thuj,Trnka,+1ks) ...3b  3 : 5

5.ŽATEC B - ( Novák,Vošický,Kasl,Kopecký) ...1b 1 : 7

p5083228.jpg

...největší favorit turnaje na smeči s LACEM IVANECKÝM ve skupině nezaváhal ani v jediném setu...

skupina C :

1.BEZ VILDY - ( Průcha,Sokol,Zaspal) ...10b  6 : 2

2.SCHODY - (Bláha,Očenášek,Janšta)...9b  6 : 2

3.ŽATEC A - (Souček,Vanya,Hrachovec) ....6b 4 : 4

4.BUDWEISER - (Vais R.,Vais J.,Janotka,Pospíšil) ...5b 4 : 4

5.NERATOVICE - (Dlouhý,Šlechta,Mach) ....0b  0 : 8

p5083190.jpg

.... skupinku ovládl Kamil před Karlem Bláhou ...

p5083180.jpg

.... zkusíme to ve čtyřech,třeba si toho nevšimnou...

p5083275.jpg

... v Žatci si stejně jako před rokem dali sraz hráči z VTJ Písek...

ČTVRTFINÁLE :

KODAŇ - ŽATEC   2 : 0

ČS DUKLA - 50 +   2 : 0

BEZ VILDY - BATALION  0 : 2

JANCI - SCHODY  1 : 2

...jediný vyrovnaný čtvrtfinalový zápas sehráli velcí favorité turnaje Janci ,kteří prohráli až ve třetím setu ...

p5083251.jpg

...na turnaj se přišel podívat i úřadující mistr světa Ondra Vít ...

p5083278.jpg

...na vše dohlížela rada starších Tomáš,Honza,Džuza,Vilda a Leoš ...

SEMIFINÁLE :

KODAŇ  -  ČS DUKLA  2 : 0

BATALION - SCHODY  2 : 0

p5083271.jpg

... překvapivá porážka po nečekaném herním výpadku Dukly...

p5083284.jpg

... a skoro totožný útlum padl na Schody ....

p5083295.jpg

... v boji o třetí místo byli úspěšnější Schody a svého soupeře porazili 2 : 0..

p5083301.jpg

... ve finále slavila úspěch zkušenost nad ,,mládím " ...

p5083310.jpg

...ceny pro vítěze ...

p5083315.jpg

... hráč s největšími zkušenostmi Tomáš Vízner ...

p5083358.jpg

1.místo - BATALION (Petr - Mirek - Tomáš)

p5083348.jpg

2.místo - KODAŇ ( Milan - ,,Mates" - Martin)

p5083343.jpg

3.místo - SCHODY  ( Karel - Vláďa - Jirka)

p5083337.jpg

4.místo ČS DUKLA - ( Laco - Honza - Robert)

pořadí na dalších místech:

5.BEZ VILDY  10 b 

6.JANCI  8 b  

7.-8. ŽATEC A  6 b  4:4

7.-8. 50+  6b  4:4

9.-10. PANKRÁC  5b  4:4

9.-10. BUDWEISER  5b 4:4

11.PODOLÍ 5b  3:5

12. BUŠTÍCI  3b  3:5

13.-14. VTJ 83  1b  1:7

13.-14. ŽATEC B  1b  1:7

15.NERATOVICE  0b  0:8

...celkové pořadí jsem upravil dle pravidel NPV,tedy o pořadí poražených čtvrfinalistů rozhodují body a sety ze základních skupin ( v tomto případě jsem nemusel odečítat - skupiny byly všechny pětičlenné)..

... pro mne jeden z nejhezčích turnajů,setkání velkého počtu bývalých nohejbalistů ,kteří spolu vybojovali mnoho vyhrocených bojů o přední místa v soutěžích i na turnajích ,ale přesto zůstali kamarády s nohejbalovým srdíčkem.Právě pro tento turnaj jsme veteránský pohár před 6 lety zakládali...

p5083239.jpg

..poděkování ,,LACOVI" za dlouhou cestu na tento turnaj i za hezký nohejbal na který jsme od něj byli vždy zvyklí ...

p5083366.jpg

fotky z dnešního dne :

http://hrachovec.rajce.idnes.cz/NPV_2017_-_ZATEC_-_8.5.

***********

sobota 1.července

OLD WANDERERS

.... na třetí letošní turnaj veteránů do krásného údolí osady Old Wanderers se tentokrát sjelo osm trojic,tedy skoro o polovic méně než bylo v Žatci ,ale turnaj určitě patřil výkony družstev k těm povedenějším ...

p7014093.jpg

...Radek tentokrát dorazil s VILDOU ,ale bez ,,Kamila" ..

p7014095.jpg

....Luboš,Honza ,Jirka,Pavel a Petr při zahájení...

skupina A :

1. JANCI  (Dvořáček - Hučík - Kupský ) ... 9b  6 : 0

2. BUŠŤÍCI  (Thuj - Vízner - J.Novák ) ....5b  3 : 3

3.SOKOLÍCI  (Beránek - Sokol - Drahokoupil J.)  ... 2b  2:4

4. PANKRÁC ( Albrecht L. - Harmanec D - Harmanec J.) ...2b  1:5

p7014105.jpg

.... hlavně si to pořádně zavaž ...

skupina B :

1. BATALION  ( Pinkr - Sachl - Peroutka ) .... 8b   5 : 1

2. ČENDA TEAM (Souček - Hlaváček - Hrachovec ) ....7b  5 : 1

3.SNB (Mikulka R. - Mikulka M.- Vlk )  ....2b   1:5

4 .ZAPOMENUTÝCH ( Novák Jan - Holeš - Kočiš) ....1 b  1:5

p7014150.jpg

...pohodička v družstvu ,,Zapomenutých" ...

p7014157.jpg

.... bude letos ,,KACHNIČKA " ,nebo nebude ???? ...

čtvrtfinále:

JANCI - ZAPOMENUTÝCH  2 : 0

BUŠTÍCI - SNB  1 : 2

SOKOLÍCI - ČENDA TEAM  1 : 2

PANKRÁC - BATALION  1 : 2

p7014198.jpg

.... nejlepší krkovičku na okruhu NPV si odnáší Vilda ...

p7014218.jpg

.... Pankrác se hrála vyrovnanou partii s favoritem celého turnaje...

p7014200.jpg

.... fanoušek TJ Pankrác ...

semifinále : 

JANCI - Sokol Nový Bydžov  2 : 1

p7014224.jpg

.... Janci se s papírově slabším soupeřem nadřeli ...

ČENDA TEAM - BATALION  2 : 1

...po remíze v základní skupině i semifinalový zápas byl velkou bitvou,kterou nakonec ve třetím  setu rozhodl Čenda tým ve svůj prospěch..

A JAK TO NAKONEC DOPADLO ???

p7014330.jpg

... výsledky jak jinak - JARDA ...

p7014336.jpg

...po výhře ve třetím setu i když prohrávali již 8:6 a 9:7 si vybojovala trojka Janků ...

p7014343.jpg

... druhé místo nově sestavená trojka Čenda - Vilda - Milan...

p7014352.jpg

... třetí místo pro velkého favorita Batalion ...

p7014350.jpgp7014354.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....Jirka s Mírou bojovali hlavně o okurky - takže spokojenost ...

p7014359.jpgp7014363.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SNB                                          5. PANKRÁC

p7014368.jpgp7014374.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. BUŠTÍCI                                       7.SOKOLÍCI

 

p7014380.jpg

8.místo - Zapomenutých

p7014384.jpgp7014388.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nejlepší polař Jirka                             nejlepší nahravač Jindra

p7014392.jpgp7014394.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nejlepší smečař MILAN                 a nejdříve se nám narodil TOMÁŠ

 

p7014399.jpg

.... nechyběla samozřejmě ani kachnička ....

p7014404.jpg

...kluci se o pečínku rozdělili ...

p7014416.jpg

....Fanda si asi již nikdy fialovou barvu osady nesplete ...

**********

sobota 15.července

TO ZAPOMENUTÝCH

....pouhých čtrnáct dnů od veteránského turnaje na OW se sešlo devět trojic na kurtech TO Zapomenutých k boji o body NPV...

p7154427.jpg

... první hráči po příjezdu Tomáš,,,Džuza",Leoš,Jirka a Čenda...

p7154429.jpg

....ani špatné ranní počasí neubralo na dobré náladě...

p7154435.jpg

....Mirek s Vildou dvě základní skupiny rozdělili následovně:

skupina A :

1.BATALION  (Pinkr,Sachl,T.Šťastný) .....8b   5:1

2.ČENDA TEAM  (Souček,Trnka,Hrachovec)....5b   3:3

3.PANKRÁC  (Albrecht,HarmanecJ.,Harmanec D.)....3b   3:3

4.ŠESTAJOVICE  (J.Drahokoupil,M.Pospíšil,Platil)....1b   1:5

p7154457.jpg

skupina B :

1.AD FONTES  (Průcha,Hošek,Sokol) .... 11b   7:1

2.JANCI  (Dvořáček,Hučík,Kupský) ....8b   6:2

3.ZAPOMENUTÝCH  (Novák,Tůma,Kočiš) ....6b   4:4

4.U VĚŽIČKY  (Vanya,Vízner,Heřmánek)  .....3b    2:6

5.NERATOVICE  (Šlechta,Dlouhý,Mach,Hrušková) ....1b  1:7

p7154493.jpg

....černý petr jediného nepostupujícího družstva padl na tým Neratovic za který válela i jediná žena turnaje ....

čtvrtfinále :

BATALION - U VĚŽIČKY  2 : 0

JANCI - PANKRÁC   2 : 0

AD FONTES - ŠESTAJOVICE  2 : 0

ČENDA TEAM - ZAPOMENUTÝCH  2 : 0

p7154519.jpg

..konec třetího čtvrtfinalového zápasu ...

semifinále:

BATALION - JANCI  1 : 2

AD FONTES - ČENDA TEAM  2 : 1

..zápasy o účast ve finále turnaje byli velmi vyrovnané a rozhodovalo se  vždy až ve třetím zkráceném setu...

p7154532.jpg

....v boji o třetí místo byl úspěšnejší Batalion ...

BATALION - ČENDA TEAM   2 : 0

p7154557.jpg

...a je dobojováno Janci vítězí i na tomto turnaji...

JANCI - AD FONTES  2 : 0

p7154559.jpg

...to fakt čumím...

p7154561.jpg

...Roman - Jirka - Jindra - 1.místo ...

p7154562.jpg

...druhý tým zleva Radek - Honza - Kamil ...

p7154566.jpg

...třetí místo Jirka - mirek - Tomáš ...

p7154565.jpg

...bramborová - Leoš - Vilda - Čenda ...

p7154567.jpg

... a nemůže chybět jedna společná ,,když přežijem" tak za rok opět přijedem...

fotky z turnaje naleznete :

http://hrachovec.rajce.idnes.cz/NPV_2017-Zapomenutych/

*******

sobota 19.srpna 2017

p8194859.jpg

sportovní osada MAJÁK

.... včerejší turnaj ,,dříve narozených" uspořádala sportovní osada Maják pro šestici družstev ...

p8194807.jpg

.... celý turnaj se pro menší počet družstev odehrál na jednom kurtu ...

p8194828.jpgp8194803.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

.... Petr,Martin a Milan odhadují soupeře ...

p8194834.jpg

... ředitel turnaje Martin rozlosoval základní šestičlennou skupinu  a družstva na 1-2 místě se utkala o první místo 3-4 o třetí atd...

p8194800.jpg

POŘADÍ  ZÁKLADNÍ SKUPINY :

1. LA FONTES  - Hošek,Průcha,Sokol

2. BATALION - Pinkr,Šťastný T.,Sachl

3. JANCI - Dvořáček,Hučík,Kupský

4. LIBENINO - Hlaváček,Rybár,Hrachovec

5. STAŘÍCI - Trnka,Thuj,Drahokoupil J.

6. PANKRÁC - Albrecht L.,Harmanec D + J

p8194813.jpg

p8194829.jpgp8194843.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... i na tento turnaj se přišli podívat bývalý ligový hráči ,tentokrát shora Petr TULKA (Slavoj Hloubětín) Petr CIBULKA (ZPA Košíře) a Láďa ŠÍDA ...

p8194858-001.jpg

.... před finalovou částí pořadatelé uspořádali tombolu ...

FINALE :

o 5 - 6 místo

STAŘÍCI - PANKRÁC  2 : 0

p8194848.jpgp8194849.jpg

 

 

 

 

 

 

p8194850.jpg

... o tom,že se i o páté místo bojovalo nadoraz není pochyb ...

o 3 - 4 místo :

JANCI - LIBENINO  2 : 0 

.... vítězové předešlého turnaje na OW a Zapomenutých vyhráli nad svým soupeřem i ve skupině ...

o 1-2 místo :

BATALION - LA FONTES  2 : 1

p8194872.jpg

... krásná nohejbalová tečka za turnajem - boj na tři sety ...

p8194902.jpg

.... 1. místo Tomáš - Petr - Mirek ...

p8194907.jpg

...2. místo - Honza - Kamil - Radek ...

p8194914.jpg

... 3. místo  Jindra - Jirka - Roman ...

p8194922.jpg

...4.místo   - Martin - Milan - Vilda ...

p8194926.jpg

... 5.místo - Leoš - Jirka - Honza ...

p8194931.jpg

... 6.místo   -  David - Jakub - Luboš ...

p8194892.jpg

...mimořádná cena pořadatelů - nejkrásnější úder - Radek ...

p8194885.jpg

... já Vám říkám na Pankrác to přihlásím podle pravidel máme náskok 6:0 a ty čtyři body už dáme ...

p8194934.jpg

... tak se opatrujte a v listopadu na memoriálu Toníčka SRPA na Pankráci !!! ..

************

TJ PANKRÁC

memoriál

ANTONÍNA SRPA

pb045339.jpg

....v sobotu 4.listopadu se již pošesté sešli k poslednímu turnaji  nohejbaloví veteráni .Pořadatelé pro účastníky připravili nejen, nový putovní pohár ,ale i zajímavý systém turnaje,když 13 trojic rozdělili do čtyř základních skupin , ze kterých první čtyři tými postupovali přímo do čtvrtfinále a družstva na třetích místech se utkala s tými na druhém místě o postup - jediný černý petr tentokrát poslal dříve domů čtvrtý tým z jediné čtyřčlenné skupiny a to tým ,, U VĚŽIČKY ".....

pb045319.jpg

... extraligový David Ešner a tým Schody patřil k velkým favoritům ...

pb045323.jpg

... ale účast byla stejně jako na turnaji v Žatci velmi kvalitní...

pb045329.jpg

...před zahájením turnaje popřáli oslavenci Karlu Bláhovi pořadatelé...

pb045328.jpg

... zleva Luboš - Libor - Václav ....

pb045341.jpg

.... na začátku asi Karel s Milanem netušili,že se utkají ve finále ...

skupina A :

1.JANCI -  Dvořáček,Kupský,Hučík    9b   6 : 0

2. WATTO - Rezek,Matyášek,Budeus   6b  4 : 2

3.NOVÝ BYDŽOV - Mikulka R + M,Vlk    3b   2 : 4

4.U VĚŽIČKY - Vanya,Smolek F.,Štefan S.   0b   0 : 6

skupina B :

1.PROTI VŠEM - Průcha,Sokol,Hošek   6b  4 : 0

2.PANKRÁC - Albrecht L.,Harmanec D + J   3b  2 : 2

3.PODOLÍ - Zaspal,Zikán,          0b  0 : 4

pb045348.jpg

... o přestávce měla vystoupit dvojice krasojezdců na kole...

pb045353.jpg

.... bohužel  ani Fanda ani ,,Džuza" se na kole neudrželi...

skupina C :

1.KARLOVY VARY - Bláha,Kubín,Veselý,Drahokoupil J.  6b  4 : 0

2.SCHODY - Ešner,Janšta,Očenášek    3b    2 : 2

3.DEJVICE - J.Novák,Motyčka,          0b  0 : 4

skupina D :

1.BATALION - Pinkr,Sachl,Šťastný,Peroutka    6b   4 : 0

2.ČENDA TEAM - Souček,Hlaváček,Hrachovec

3.NERATOVICE - Dlouhý,Šlechta,Mach       0b    0 : 4

pb045318.jpg

.... pořadatelé prvního turnaje NPV - Neratovice a jediná žena turnaje...

pb045364.jpg

.... nejdéle nohejbal kopají  spoluhráči ,,Džuzi" Franta se Slávkem...

O POSTUP DO ČTVRTFINÁLE :

WATTO - PODOLÍ   2 : 0

NOVÝ BYDŽOV - PANKRÁC   2 : 1

SCHODY - NERATOVICE  2 : 0

DEJVICE - ČENDA TEAM  0 : 2

pb045366.jpg

... turnaj si nenechali ujít Ivan Černý - Pecl - Chvalovský ...

ČTVRFINÁLE :

WATTO  -  KARLOVY VARY  1 : 2

BATALION  -  N.BYDŽOV  2 : 0

SCHODY  -  JANCI   2 : 1

PROTI VŠEM  -  ČENDA TEAM  0 : 2

SEMIFINÁLE :

KARLOVY VARY - BATALION   2 : 1

SCHODY - ČENDA TEAM  0 : 2

pb045417.jpg

...4 místo - SCHODY ...

pb045409.jpg

... třetí místo čtveřice z BATALIONU ....

pb045398.jpg

... druhé místo - ČENDA TEAM ,který prohrál 2 : 0 ve finále...

pb045380.jpg

... jediný tým bez  porážky povrdil roli favorita ...

KARLOVY VARY - Karel - Vlasta - Fanda - Jirka

*********