2019 - 7.ročník
TJ PANKRÁC
memoriál TONÍČKA SRPA
... turnaje se zúčastnilo 12 družstev ...
... trio pořadatelů je stále stejné Luboš,Venca a Libor ...
... hrálo se ve čtyřech tříčlenných skupinách ,ze kterých první postupovali přímo do čtvrtfinále ostatních 8 trojic sehrálo vyřazovací část...
... pořadatelé ,jak je již při této akci každoročně zvykem,tentokrát popřáli letošním oslavencům kulatin ...
skupina A :
1. KARLOVY VARY - K.Bláha ,F.Veselý,Vankr,Mareš .....6b 4 : 0
2. ŠACUNG - Voltr S.,Ziegler M.,Pacovský M. ....1b 1 : 3
3. PANKRÁC - Malík M.,Harmanec J.,Harmanec D. .... 1b 1 : 3
skupina B:
1. BATALION - Perutka,Pinkr,Šťastný,Růžička ... 6b 4 : 0
2. OW - Rezek,Matyášek,Kyliánek ... 3b 2 : 2
3. PODOLÍ - Šída,Holčák,Zikán,Albrecht .... 0b 0 : 4
skupina C :
1. JANCI - Dvořáček,Hučík,Kupský ... 4b 2 : 2
2. ČENDA TÝM - Souček,Ledvina,Hrachovec ... 4b 3 : 1
3. PETROVICE - Slabeňák,Vízner,Jankot .... 1b 1 : 3
skupina D :
1. KLAMOVKA - Ungermann,Hošek,Průcha ... 6b 4 : 0
2. DOBŘÍŠ - Fulín,Drahokoupil J.,Drechsler ... 3b 2 : 2
3. BOHNICE - Matějka,Vlček,Řecov ... 0b 0 : 4
o postup :
OW - BOHNICE 2 : 0
ŠACUNG - PETROVICE 1 : 2
ČENDA TÝM - PANKRÁC 2 : 1
PODOLÍ - DOBŘÍŠ 0 : 2
čtvrtfinále :
BATALION - PETROVICE 1 : 2
ČENDA TÝM - KLAMOVKA 0 : 2
DOBŘÍŠ - JANCI 0 : 2
KARLOVY VARY - OW 0 : 2
1.místo JANCI
2.místo - KLAMOVKA
3.místo OLD WANDERERS
4.místo - PETROVICE
17.srpna
osada MAJÁK
...letošní předposlední dostaveníčko si nenechalo ujít 9 trojic veteránů, mezi kterými se po delší době objevila trojka kamarádů ze Stříbra a poprvé se představili hráči z DOBEŠKY ...
...vlevo nováčci z DOBEŠKY Brožek,Polák,Janout vpravo kluci ze Stříbra opět mezi námi...
... PRAŽSKÝ VÝBĚR -Tomáš-Jirka a Petr -naštestí je Maják na Kocábě a ne u Ostravy...
.... Pavlova levačka má ,,grády" i po šedesátce ...
skupina A :
1. BATALION - Pinkr,Šťastný T.,Sachl,Beran ..... 12 b 8 : 0
2. ČENDA TÝM - Souček,Ledvina,Hrachovec .... 9 b 6 : 2
3. DOBŘÍŠ - Fulín,Drechsler,Nekola .... 5 b 3 : 5
4. OVOCNATKA - Hégr,Svoboda,Nový .... 3 b 3 : 5
5. DOBEŠKA - Brožek,Polák,Janout .... 0 b 0 : 8
skupina B :
1. KLAMOVKA - Průcha,Neumann,Hošek .... 7 b 5 : 1
2.STŘÍBRO - Oktábec,Klauber,Košťál ..... 5 b 3 : 3
3. PRAŽSKÝ VÝBĚR - Katz T.,Drahokoupil J + P .... 3 b 2 : 4
4.PANKRÁC - Thuj,Harmanec D + J .... 2 b 2 : 4
... doufám,že počáteční neúspěch kluky z Dobešky neodradí a budeme se potkávat i na dalších turnajích ...
čtvrtfinále :
BATALION - PANKRÁC 2 : 0
ČENDA TÝM - PRAŽSKÝ VÝBĚR 2 : 1
DOBŘÍŠ - STŘÍBRO 1 : 2
OVOCNATKA - KLAMOVKA 0 : 2
.... stop Dobříši vystavilo Stříbro ...
... trojce Pankráce po boji s Batalionem vyhládlo ...
.... PRAŽSKÝ VÝBĚR porážku ve čtvrtfinále spláchl skleničkou ...
... OVOCNATKA je lepší turnaj od turnaje ,ale přez pozdějšího vítěze turnaje se nedostala...
...na turnaji se opět sešla spousta kamarádů...
semifinále :
BATALION - ČENDA TÝM 0 : 2
STŘÍBRO - KLAMOVKA 0 : 2
o 3-4 místo :
STŘÍBRO - BATALION 0 : 2
finále :
KLAMOVKA - ČENDA TÝM 2 : 0
...
27.červenec
TO ZAPOMENUTÝCH - SK LIBEŇ
... devět přihlášených družstev na zetkách dorazilo k dalšímu turnaji na ,,Zapomenutých" a při neúčasti Jirky Dvořáčka,Pepika Rezka,Davida Ešnera , Vildy Ungermanna a dlouhodobě nejlepšího blokaře NPV ,kterému přejeme všichni brzké uzdravení ,byl tentokrát favorit celkem jasný a to pětičlenné družstvo BATALIONU ...
... EDA posnídal na zelináře zcela netradičně ...
... domácí tým na úpravu kurtů v plné pohotovosti ...
.... no v pantoflích to asi nepůjde...
... dvě skupiny A a B jedna čtyřčlenná , druhá pětičlenná a nebudu to opakovat !!! ...
skupina A :
1. BATALION - Pinkr,Kasl,Ledvina,Sachl,Šťastný T. ......8b 5 : 1
2. PANKRÁC - Harmanec D.+J.,Malík .... 6b 4 : 2
3. ERVET - Havel,Jelen,Polák ..... 2b 1 : 5
4. OVOCNATKA - Svoboda,Kleník,Hegr .... 2b 2 : 4
.... návrat Mirka na kurty po delší pauze ...
skupina B :
1. KLAMOVKA - Průcha,Hošek,Hrachovec ..... 9b 6 : 2
2. SLAPONOŠ - Hubáček,Nový,Mucha .... 7b 5 : 3
3. DOBŘÍŠ - Fulín,Drechsler,Drahokoupil J. .... 5b 3 : 5
4. VRŠKY - Merell,Zikán,Vízner ..... 4b 3 : 5
5. ZAPOMENUTÝCH - Novák,Holeš,Kočiš .... 4b 3 : 5
... když chcete na veteránech vyhrát musíte jezdit po p...... (sorry Petře to jsem nemohl odolat)...
čvrtfinále :
BATALION - VRŠKY 2 : 0
SLAPONOŠ - ERVET 1 : 2
PANKRÁC - DOBŘÍŠ 2 : 1
KLAMOVKA - OVOCNATKA 2 : 0
... kluci z Malešic s Kamilem již na druhém turnaji a trojka Slaponoše vypadla až po velkém boji s Ervetem ..
semifinále :
BATALION - ERVET 2 : 0
PANKRÁC - KLAMOVKA 2 : 0
o třetí místo : KLAMOVKA - ERVET 2 : 0
4.místo ERVET
3.místo KLAMOVKA
BATALION - PANKRÁC 2 : 0
2.místo - PANKRÁC
vítězná sestava BATALIONU dodržela taktické pokyny Mirka a po zásluze nás všechny smázla...
(i když nás zrovna ne :))
5.červenec
OLD WANDERERS
... čtvrtý turnaj uspořádali ,,wandráci" pro 9 trojek,když velkorysá nabídka souběžně hraného turnaje pro šedesátníky nebyla touto věkovou kategorií využita ...
...domácí trojka patřila k favoritům ,SLAPONOŠI včele s Kamilem mohli překvapit...
skupina A :
1.KLAMOVKA - (Ungermann,Hošek,Sokol) .... 10b 7 : 1
2.SK WATTO - (Ešner,Buddeus,Šimůnková) ...9b 6 : 2
3.DOBŘÍŠ - (Fulín,Drahokoupil J.,Drechsler) ....5b 3 : 5
4.OVOCNATKA -(Hubáček,Nový,Rakušan) ...4b 3 :5
5.SLAPONOŠ - (Svoboda,Pánek,Kleník) .... 1b 1 : 7
skupina B:
1. JANCI -(Dvořáček,Kupský,Očenáček) ...9b 6 : 0
2. ČENDA TÝM - (Souček,Ledvina,Hrachovec) ... 6b 4 : 2
3. OW - ( Rezek.Moravec,Matyášek) .. 3b 2 : 4
4. ZAPOMENUTÝCH - (Beránek J.,Novák,Kočiš) ... 0 b 0 : 6
NOVÁČEK
... tak to nám to ale letí - Vilda válí nejen v extralize,ale včera již nastoupil za Klamovku k prvnímu turnaji NPV ...
... Jirka Š. bohužel jen v pantoflích rozšířil řadu bývalých hvězdných hráčů v hledišti...
čtvrtfinále :
KLAMOVKA - ZAPOMENUTÝCH 2 : 0
DOBŘÍŠ - ČENDA TÝM 0 : 2
SK WATTO - OW 2 : 1
OVOCNATKA - JANCI 1 : 2
... na veteránech mají ,,drobné úlevy i rozhodčí"
... nové lavičky u kurtu č.2. tentokrát hostí Láďu a Pavla ...
... pohodička už k našim akcím patří ..
... pokud,ale samozřejmě nevypadnete ve čtvrtfinále s ,,Čenda týmem"
semifinále :
KLAMOVKA - ČENDA TÝM 2 : 0
SK.WATTO - JANCI 0 : 2
... dobojováno na Vildu a spol tentokrát neměli ani Janci ...
4.místo - ČENDA TÝM ( po porážcě 0:2 s WATTO)
3. SK WATTO
2.místo - JANCI
1. KLAMOVKA - Honza - Radek - Vilda
...nejlepší zadáci turnaje Honza s Vildou ..
... muž č.1 celého turnaje OLD Wanderers VILDA ...
******
3.turnaj - 2019
LIAPOR KARLOVY VARY - 1.června
,, NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ VETERÁNŮ "
... FANDA v sobotu stihl vše - řediteloval,obhájil a ještě večer vyhrál nohejbalovou STAR DANCE ...
... poháry pro vítěze ..
.... při zahajovacím ceremoniálu zazpíval státní hymnu nohejbalový učeň Stříbra ONDRA TOLAR pod dohledem sbormistra Petra ,,DRÁŽI"...
https://www.facebook.com/petr.tolar.3/videos/2345905985468115/?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARCfDwYLefBxNNg2OqIJOPDhXcAqF7Dl8VhFmmrqjh3RX8f-_dzYiu5tW_nvSop6FkuGFwHY24C6IAmp&hc_ref=ARRoi26nLg4PCcIjD6bjFTa6zy607oDyoss8xsQ_q2hX4qDwfKC6FHTV4BXcLJp_woY&fref=nf
.. odkaz z NOHEC MAGAZÍNU ....
.... od rána bylo na co vzpomínat (jen ty jména nám už moc nejdou) ..
... rozhodčí turnaje včele s HONZOU DUTKOU při slavnostním zahájení ..
...lístky na tribunu sehnal Jirka NOVÁK až od překupníků ..
... jen na ,,čumendu " dorazili Mirek a Pavel MATĚJČKOVÉ ...
SKUPINY 45 +:
A : 1. KARLOVY VARY A (Bláha,Veselý,Kubín,Knop) ... 5b 3:1
2. ČAKOVICE (Kalous,Kabíček,Hofman) ..... 4b 3:1
3. PARDUBICE (Hezina,Hájek,Kopáček) .... 0b 0:4
B : 1. KLAMOVKA (Průcha,Hošek,Sokol,Včala) .... 5b 3 : 1
2. BATALION (Pinkr,Šťastný T.,Perutka) ...4b
3. ŽIŽKOV (Kaiser,Smola,Drahokoupil J.) ... 0b 0:4
C : 1. OW (Rezek,Matyášek,Budeus) ... 4b 3:1
2. ASKALONA (Suchý J.ml.,Frolich,Fritz) ....2b 2:2
3. CHODOV (Koňařík,Albrecht,Cihla) .... 1b 1:3
D : 1. Karlovy Vary B (Makara,Dvořák,Toth) .... 8b 5:1
2. JANCI ( Dvořáček,Kupský,Hučík) ... 6b 4:2
3. ŽATEC (Souček,Ledvina,Hlaváček,Hrachovec) ...4b 3:3
4. PANKRÁC (Malík,Harmanec J.,Harmanec D.) ...0b 0:8
... parta z GRADA s Jirkou Kopeckým a Frantou Krčálem ...
skupiny 60+ :
A : 1. JIHOČEŠI (Hanzálek,Krul,Vondrášek) ... 9b 6:0
2.DOBŘICHOVICE (Novák J.,Trnka,Holčapek) ...6b 4:2
3. NEJDEK (Tomeš,Bahula,Daněk) ...2b 1:5
4. PANKRÁC B (Chytra,Ballek,Najman)... 1b 1:5
B : 1.ČAKOVICE (Ticháček,Suchý,Vanya) ... 5b 3:1
2. PETROVICE ( Vízner,Klos,Motyčka) ... 2b 2:2
3.KADAŇ (Smolek,Stefan,Kodym,Thuj) ... 1b 1:3
C : 1. STŘÍBRO (Oktábec,Košťál,Kaluber) ... 9b 6:0
2.PODOLÍ (Holčák,Šída,Albrecht L.) ...6b 4:2
3.GRÁDO ( Krčál,janšta,Kopřiva,Kopecký J.
4. HORNÍ SLAVKOV (Pravda,Dostál,Ruta,Pumpr) ...0b 0:6
D : 1. Č.BUDĚJOVICE (Chalupa,Tomášek,Kouba) ...8b 5:1
2. JIHLAVA ( Zimmermann,Straka,Fiala) ... 7b 5:1
3. PANKRÁC A ( Průša,Zvolský,Balíček) ... 2b 1:5
4. MARIÁNSKÉ L. ( Rendl,Šroub,Smutný,Vnouček)... 1b 1:5
... i ,, nohejbalové legendy" mají mezi sebou ,,LEGENDY " ...
OSMIFINÁLE 50+ :
Karlovy Vary A - volný los
BATALION - PARDUBICE 2 : 0 (10:7,10:4)
ČAKOVICE - ŽIŽKOV 2 : 0 (10:8,10:5)
Klamovka - volný los
Karlovy Vary B - volný los
ASKALONA - ŽATEC 2 : 0 (10:7,10:4)
JANCI - CHODOV 1 : 2 (10:5,7:10,9:10)
OW - PANKRÁC 2 : 0 (10:3,10:4)
... stop Batalionu ve čtvrtfinále vystavil pozdější vítěz z Liaporu ...
.... trojka Dobřichovic již ví,že titul neobhájí ...
čtvrtfinále 50+ :
KARLOVY VARY A - BATALION 2 : 1 (9:10,10:8,10:7)
ČAKOVICE - KLAMOVKA 2 : 1 (10:8,9:10,10:8)
KARLOVY VARY B - ASKALONA 2 : 0 (10:8,10:6)
CHODOV - OW 0 : 2 (8:10,9:10)
osmifinále + 60 :
ČESKÉ BUDĚJOVICE - PANKRÁC 2 : 0 (10:8,10:9)
DOBŘICHOVICE - PANKRÁC 2 : 0 (10:3,10:3)
JIHLAVA - NEJDEK 2 : 0 (10:8,10:8)
JIHOČEŠI - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2 : 0 ( 10:2,10:5)
ČAKOVICE - HORNÍ SLAVKOV 2 : 0 kontumace
PODOLÍ - KADAŇ 2 : 0 (10:3,10:6)
PETROVICE - GRÁDO 2 : 0 (10:6,10:7)
STŘÍBRO - volný los
čtvrtfinále +60 :
ČESKÉ BUDĚJOVICE - DOBŘICHOVICE 2 : 0 (10:6,10:6)
JIHLAVA - JIHOČEŠI 0 : 2 (7:10,5:10)
ČAKOVICE - PODOLÍ 2 : 1 (10:7,8:10,10:8)
PETROVICE - STŘÍBRO 1 : 2 (10:6,8:10,7:10)
2.turnaj - 2019
memoriál Jiřího VAISE
ŽATEC - 11.května
... dnes bude krásné počasí tvrdil za stálého deště pořádající Čenda...
...celkem 9 družstev,po odřeknutí trojky ,,U Věžičky " a Vejprt se pustilo do bojů nejen se soupeři,ale i s počasím,které nám zrovna nepřálo, zvláště v dopolední části turnaje,kdy se zápasy musely dvakrát přerušit pro déšt a byla zima..
...nejlépe připravený byl nakonec nejmenovaný hráč
z týmu ,,JEŠTĚ NEVÍME",který nestačil vybalit ze
zimní dovolené ...
skupina A :
1. PANKRÁC (Beránek V.-Harmanec J.a D.)..... 7 bodů 4 : 2
2.BATALION (Pinkr - Šťastný T.- Perutka J.) .... 7 bodů 5 : 1
3. ČENDA TEAM ( Souček - Ledvina - Hrachovec) ..... 4 body 3 : 3
4. PARDÁLOVÉ (Vais J. a P.-Pospíšil-Kudera) .... 0 bodů 0 : 6
.... skupinu vyhrála trojka Pankráce,která předváděla po celý turnaj výborné výkony...
skupina B :
1. JANCI (Dvořáček - Kupský - Hučík) ..... 10b 6 : 2
2. PĚTKA MOST (Hartman - Růžička - Kasl) ...10b 7 : 1
3. JEŠTĚ NEVÍME (Průcha - Sokol - Zrubecký) .... 7b 5 : 3
4. EDOVÉ ( Fulín - Drahokoupil J. - Janotka) .... 3 b 2 : 6
5. AMATÉŘI (Beran - Vybíral - Sobotěnková) .... 0b 0 : 8
... v této skupině své soupeře zaskočila trojka Mostu,která uhrála remízu s vítězem skupiny a ostatní družstva porazila ...
.... výkony Petra v extraligových zápasech Žatce a pohoda v zadních řadách týmu BATALIONU nevěštila pro soupeře nic dobrého ...
... jediný nepovedený zápas v turnaji a bohužel pro trojku Mostu v nejméně vhodné fázi turnaje znamenal vyřazení ve čtvrtfinále a celkové 5.místo ...
7. místo - EDOVÉ
čtvrtfinále :
MOST - ČENDA TEAM 0 : 2 (4 : 10 3 : 10)
PANKRÁC - EDOVÉ 2 : 0 (10:5 10:7)
BATALION - JEŠTĚ NEVÍM 2 : 0 ( 10:6 10:7)
PARDÁLOVÉ - JANCI 0 : 2 ( 3:10 6:10)
... ředitel turnaje gratuluje celkově šestému týmu ,, JEŠTĚ NEVÍME",který by se mohl na příští akci jmenovat ,,ILUZIONISTÉ" - mizení jim jde parádně,škoda Radek přišel o titul ,,kraťas roku"..
... 8.místo patřilo domácím ,,PARDÁLŮM" ...
... první od zadu,ale s dobrou náladou ,,AMATÉŘI " a osmnácti body do celkového pořadí NPV ..
semifinále :
PANKRÁC - ČENDA TEAM 2 : 0 (10:8 10:5)
BATALION - JANCI 2 : 1 ( 10:8 8:10 10:5)
... Pankrác si ze soupeřem poradila i podruhé a postoupila do finále a druhý zápas byl bojem ,který rozhodl až třetí set,kde se tentokrát nepodařilo Jirkovu týmu ani jednou bodovat...
4.místo - loňská forma to zatím není,ale bramborová je taky dobrá ...
JANCI - ČENDA TEAM 2 : 0
... tentokrát o dva schůdky níže než v Neratovicích skončil favorit - tým JANKŮ ..
... super výkon po celý den a druhé místo v turnaji s jedinou porážkou , a co nás teprve čeká až Vilda zapracuje na kondičce ????
BATALION - PANKRÁC 2 : 0
... a to jsou vítězové memoriálu J.Vaise 2019 ...
... fotka ze předu pro dívčí fan klub BATALIONU ..
... tož chlapi příště na ,, WANDRÁKÁCH"
fotky z turnaje :
https://hrachovec.rajce.idnes.cz/Zatec_._NPV_2019
*******
1.turnaj - 2019
NERATOVICE - 2.března
... první letošní dostaveníčko dříve narozených nohejbalistů se uskutečnilo v neratovické sportovní hale,kde se sešlo 13 trojek,které pořadatelé rozdělili do dvou skupin ,ze kterých první čtyři postupovali do vyřazovací části turnaje.Tedy na úvod sezóny asi až moc velká porce zápasů (nejlepší odehráli i 9) i pro mnohem mladší kategorie....
....zřejmě vyřizování účtů z minulého turnaje ???..
...nově složená trojka PODOLÍ - Jirka - Luboš - Venca skončila na 8.místě...
skupina A :
1. BATALION (Pinkr-Peroutka-Růžička 11.b 8: 2
2.WATTO (Budeus-Beránek V.-Sokol) 9b 6 : 4
3.LIAPOR K.V. (Bláha-Veselý-Toth-Drahokoupil J.) 9b 6 : 4
4.ČENDA TEAM (Souček-Ledvina-Hrachovec) 8b 6 : 4
5. PŘIŠIMASY (Havel-Vobořil-Jelen) 3b 2 : 8
6.PANKRÁC (Malík-Harmanec J.-Harmanec D.) 3b 2 : 8
skupina B :
1.JANCI (Dvořáček-Kupský-Hudčík) 18b 12 : 0
2.OW (Rezek-Matyášek-Moravec) 15b 10 : 2
3.U VĚŽIČKY (Vanya-Vízner-Kloss) 11b 7 : 5
4.PODOLÍ (Holčák-Albrecht-Zikán) 8b 5 : 7
5.NERATOVICE (Dlouhý-Mach-Nováček) 5b 4 : 8
6.VESELÁ TROJKA (Kaiser-Zima-Mužík) 5b 1 : 9
7.SMĚS (Peler-Samohýl-Kašpárek) 1b 1 : 11
čtvrtfinále :
BATALION - PODOLÍ 2 : 0
LIAPOR KARLOVY VARY - OW 2 : 1
...asi nejhezčí zápas dne a boj o každý míč rozhodli hráči Varů ve svůj prospěch ...
JANCI - ČENDA TEAM 2 : 0
U VĚŽIČKY - WATTO 0 : 2
... a tak hezky rozjetý jsme to měli v obou setech 3 : 0 ...
semifinále :
BATALION - K.VARY 2 : 1
JANCI - WATTO 2 : 0
o 3 - 4 místo :
LIAPOR K.VARY - WATTO 2 : 1 4:10 10:6 10:7
4.místo WATTO .. Honza - Radek - Vilda
3.místo LIAPOR KARLOVY VARY
finále :
JANCI - BATALION 2 : 0 10 : 7 10 : 7
2.místo BATALION
1.místo JANCI - celý turnaj bez ztráty setu !!! co k tomu dodat ...
...slušnej turnaj ,kromě Janků si dokonce všichni pískli,někteří poprvé....